Kontaktid

Juhtimiskeskus (24h): +372 35 65662

Rapid Security omab Eesti üht kaasaegsemat juhtimiskeskust, mille baasil pakume oma klientidele ka kõnekeskuse teenust.

Üldnumber: + 372 356 5200

info@rapidsecurity.eu
www.rapidsecurity.eu

Rapid Security OÜ

Reg.nr/Reg.no: 10855116
KMKR/VAT nr: EE100758032

 

Töötajate kontaktid

Narva kontor / Narva office:

Joala 23 c
20103 Narva
Ida-Virumaa
Eesti/Estonia

Tallinna kontor / Tallinn office:

Kanali tee 4
10112 Tallinn
Harjumaa
Eesti/Estonia 

reomaRoman Astahhov
Müügijuht
+372 56 460728
Roman.Astahhov@rapidsecurity.eu

igorIgor Kippar
Müügijuht
+372 55 949382
Igor.Kippar@rapidsecurity.eu

Siim Simon
Müügijuht
+372 55660810
Siim.Simon@rapidsecurity.eu

Sten Tiidt
Müügijuht
+372 56690053
Sten.Tiidt@rapidsecurity.eu

Simona Veskus
Kliendihaldur
+372 55520220
simona.veskus@rapidsecurity.eu

Toomas Laar
Projektijuht
+372 56 620050
Toomas.Laar@rapidsecurity.eu

Jelena Skubi
Raamatupidaja
+372 5566 8186
Jelena.Skubi@rapidsecurity.eu

Svetlana Tolstopyatova
Juhtimiskeskuse juht
+372 515 7464
Svetlana.Tolstopyatova

@rapidsecurity.eu

Sergei Demko
Tehnik
+372 5551 2974
Sergei.Demko@rapidsecurity.eu

Aleksandr Markov
IT
+372 5551 2911
Aleksandr.Markov@rapidsecurity.eu

Andrei Vorotilov
Tehnik
+372 5560 1046
Andrei.Vorotilov@rapidsecurity.eu

Rauno Butov
Tehnik
+372 5850 1105
Rauno.butov@rapidsecurity.eu

Valeri Lonski
Vanem turvatöötaja
+372 55562223
valeri.lonski@rapidsecurity.eu

Julia Pärn
Ostu-müügi spetsialist
+372 5555 7072
julia.parn@rapidsecurity.eu

valloVallo Põldma
Juhatuse esimees
+372 516 6899
Vallo.Poldma@rapidsecurity.eu