Kontaktid

Juhtimiskeskus (24h): +372 35 65662

Rapid Security juhtimiskeskuse ülesandeks on reageerida häiretele ja vastata klientide pöördumistele.

Samuti saate edastada juhtimiskeskuse operaatorile oma päringu.

Üldnumber: + 372 356 5200

info@rapidsecurity.eu
www.rapidsecurity.eu

Simona Veskus
Kliendihaldur/Üldküsimused
+372 3565200
+372 55520220
simona.veskus@rapidsecurity.eu

Jelena Skubi
Raamatupidaja/Arve küsimused
+372 3565100
+372 5566 8186
Jelena.Skubi@rapidsecurity.eu

Svetlana Tolstopyatova
Juhtimiskeskuse juht
+372 3565201
+372 515 7464
Svetlana.Tolstopyatova@rapidsecurity.eu

Sergei Demko
Tehnik
+372 5551 2974
Sergei.Demko@rapidsecurity.eu

Aleksandr Markov
IT
+372 5551 2911
Aleksandr.Markov@rapidsecurity.eu

Andrei Vorotilov
Tehnik
+372 5560 1046
Andrei.Vorotilov@rapidsecurity.eu

Julia Pärn
Ostu-müügi spetsialist
+372 5555 7072
+3723565190
julia.parn@rapidsecurity.eu

Valeri Lonski
Vanem turvatöötaja
+372 555 62223
valeri.lonski@rapidsecurity.eu

valloVallo Põldma
Juhatuse esimees
+372 516 6899
Vallo.Poldma@rapidsecurity.eu

Tallinna kontor / Tallinn office:

Kanali tee 4
10112 Tallinn
Harjumaa
Eesti/Estonia 

Rapid Security OÜ

Reg.nr/Reg.no: 10855116
KMKR/VAT nr: EE100758032

 

Narva kontor / Narva office:

Joala 23 c
20103 Narva
Ida-Virumaa
Eesti/Estonia