Talvised uudised: nutikad seadmed säästavad Sinu raha

Hea partner ja klient!

15 aasta eest Eestis äriklientide teenindamist alustades mõistsime kiirelt, et turvalisus pole mugavusteenus, vaid võtmetähtsusega äriprotsess.
Sellest lähtumine kasvatas meid väikefirmast ülebaltiliseks ettevõtteks, kes valveteenuse kõrval on kasvanud oma partnerite turvaprotsesside nõustajaks, projekteerijaks ja tarnijaks.
Luba, et jagame Sinuga lisaks headele pakkumistele selles uudiskirjas ka õpetlikku näidet sellest, kui suur hinnasilt võib olla Sinu turvapartneri suhtumisel. Luban, et Sa üllatud!


Kui palju maksab odav lukk?

Kümme katkist kapilukku firmas pole ju suur äririsk… või siiski? Kui spordiklubis või veekeskuses sajast riidekapist kümme ei tööta, seisab 10% kogu asutuse võimsusest kasutamata ja raha põleb.

Paigaldasime Noorus Spa riidekappidele hiljuti maailma töökindlaimate hulka kuuluvad Gantneri lukud. Enamgi, lukusüsteemi andsime kliendile renditeenusena, et hoida kulud stabiilsed ja vabastada klient hooldus- ja remondimurest.
Igapäevane mure tõrkuvate lukkude ja spaa kasutamata võimsusega lahenes ja kliendi kuine kulu tuli väiksem, kui varasemate lukkude igakuine remondikulu.
Gantneri lukusüsteeme julgeme soovitada une pealt, hiljuti said Gantneri nutikad ja efektiivsed lukusüsteemid endale ka Sõle Spordihoone ja Telia uus, ilmselt Eesti kõige kaasaegsem kontorihoone.

Vaata, kuidas nutilukud Sinu ettevõtet aitavad! 


Võti jälle mati all?

Vargused ehitusplatsidelt kasvavad praegu hoogsamalt kui eales varem. Hulk alltöövõtjaid ja erinevaid inimesi, kes vajavad ligipääsu, viivad varem või hiljem olukorrani kus “võti on mati all” ja kontroll inimeste liikumise üle tegelikult puudub. See pole ebamugavus, vaid tõsine äririsk.

Rapid Security tootevalikusse lisandus kolm nutikat BeKey lukusüsteemi just inimriskide maandamiseks ja ligipääsu efektiivseks juhtimiseks.

Lukke juhib Netkey tarkvara. Netkey tarkvaraga saad lihtsasti vaadata aruandlust võtmete kasutamisest ning vajadusel lubasid eemaldada või juurde anda. Kõik kolm lukku töötavad Netkey tarkvaral.

SmartLock’i soovitame näiteks renoveeritavatele majadele, üüripindade, korterhotellide, rendikontorite ustele, aga kindlasti ka AirBNB korteritele. SmartLock lubab ust avada nii võtme kui nutitelefoniga ning vabastab omaniku pidevast võtme transportimisest.Vaata, mida SmartLock oskab »
Orangebox’i abil saavad töötajad avada väravaid ja uksi nutitelefonga, välistades võtmete kadumise või “rändamamineku”, säästes lukkudega askeldamise aja ning talletades kogu sisenemise-väljumise info.

Vaata lähemalt!

Keybox on parim lahendus ehitusobjektidel: võtme saab jätta vargakindlasse metallist karpi, mis avaneb nutitelefoni APPiga ning talletab nimeliselt kõik võtmeboksi avamised.

Vaata, kuidas KeyBox Sind aitab »


Videovalve: veel rohkem seadmeid

Maailma üks suurimaid turvatehnika tootjaid Honeywell ostis ära Rapid Security ühe olulisima partneri, videovalveseadmete tootja Videofied. Nii saame pakkuda soodsa hinnaga veelgi paindlikumaid terviklahendusi, kus iga objekti ja iga eelarve jaoks leiame sobivaima seadme!

Usaldusväärsed ja töökindlad Videofied seadmed kannavad edasi oma senist nime. Oma klientidele soovitame Videofied valveseadmeid eeskätt kasutamiseks koos juhtimiskeskuse teenusega.

Leia õige valvekaamera koju või objektile »

 


Rapid Security tõi Jazzi Narva

Rootsi juurtega Rapid Security alustas Eestis enda tegevust Narvas, Rootsi Kuningriigi kunagises pealinnas. Kunagine Eesti haru on tänaseks kasvanud ülebaltiliseks turvaettevõtteks, kuid peame end südames ikka veel Narva ettevõtteks. Seetõttu toetasime meie hea sõbra Oleg Pissarenko suurepärase IdeeJazzi festivali Narva toomist. Soe ja mõnus jazzmuusika maailmatasemel artistide esituses soojendas narvakaid lausa kolmel jahedal oktoobriõhtul.


Hea partner ja klient! 

Tänan et olemas oled ja Rapid Security uudiskirja lõpuni lugesid. Teeme ka uuel aastal koos suuri tegusid ja ära unusta – Rapid Security kaasaegsed turvalahendused on loodud Sinu äri toetamiseks!

Vallo Põldma
Rapid Security juhataja