Eesti turul 20 aastat tegutsenud Skandinaavia turvaettevõte Rapid Security pakub Põhja- ja Baltimaades oma klientidele turvalisust ja julgeolekut, et klient saaks pühenduda enda põhitegevusele. Rapid Security kombineerib kõrgtehnoloogilised turvalahendused paindlikuks ja tõhusaks täisteenuseks.

Oma peamiste tegevusalade kõrvalt nagu näiteks äri- ja koduvalve, intelligentne videovalve (IVA), hoiu- ja läbipääsusüsteemide projekteerimise ja paigaldamiseannab Rapid Security oma tugeva panuse ka Eesti kultuuri ja noorte sporti.

 

Pilt: Rae Spordikool/VIASTON sotsiaalmeedia

 

“Soovime süstida võimalikult paljudele noortele tüdrukutele ja poistele spordipisku, et nende areng ja tulevik oleks tugev ja turvaline”, ütles Rapid Security tegevjuht Vallo Põldma.
“Paljud väärtused, mis tagavad edu võrkpalliplatsil, on väga olulised ka Rapid Security töös. Ausus, tugevus, järjepidevus – need on vaid mõned märksõnad, mis meid spordiga ühendab”, lisas Põldma.

Rapid Security on Eesti Rannavõrkpalli suurtoetaja

Rannavõrkpall on vaieldamatult üks populaarsemaid suviseid spordialasi Eestis. Kui lisada professionaalide kõrvale ka kõik tublid harrastus ja vabaaja vollesõbrad, siis on aktiivseid mängijad pea üle 10 000.

Positiivne on see, et lisaks suveperioodile, kui rannavõrkpalli saab harrastada pea igas avalikus rannas üle Eesti, on nüüd võimalus tippsportlastel ja ka harrastajatel oma lemmikspordialaga tegeleda aasta ringi.

Siseväljakute ja rannavõrkpalli kohta leiad rohkem infot Rannavõrkpalli Facebooki lehelt