Juhtmevabad kapilukud GL7 teevad igast kapist nutikapi

Maailma juhtiva lukutootja Gantner uued GL7 kapilukud muudavad olemasolevad kapid nutikateks juhtmevabadeks hoiusüsteemideks.

GL7 kapilukud avanevad viipekaardiga, milleks võib kasutada kasvõi olemasolevat RFID-tuvastusega pangakaarti, õpilaspiletit või töötõendit. Soovi korral saab lisaks viipekaardile avada ukse ka PIN-koodiga.

Kaabelduseta ja akutoitel luku teeb eriliseks tema paigaldamise uskumatu paindlikkus. GL7 kapilukud sobituvad praktiliselt iga olemasoleva luku asemele, sõltumata kapiukse materjalist ja konstruktsioonist. Lukk ei vaja mingit lisakaabeldust ega uusi juhtmeid. Mehaaniline pöördnupp teeb luku ülimalt töökindlaks ja praktiliselt hooldevabaks – isegi akut pole vaja vahetada rohkem kui kord kümne aasta jooksul!

Elektrooniline lukusüsteem viib kapisüsteemide haldamise kulud nullilähedaseks. Võtmete haldamine ja asendamine jääb minevikku, asenduskaarte väljastada ja kogu kapisüsteemide kasutust jälgida saab otse administraatori nutirakendusest. Ka ei pea töötajad või kliendid enam kunagi õiget kappi otsima – hoiusüsteemi juurde või riietusruumi paigaldatav tabloo näitab kaardiomanikule õige kapi eksimatult kätte. Luku aku kestab enne väljavahetamist kuni kümme aastat.

Kui Teie ettevõte ei kasuta viipekaarte ega RFID-kiipe, saate kappe kasutada ka PIN-koodiga. PIN-koodi ununedes saab administraator spetsiaalse kaardiga koodi kustutada ning anda kasutajale uue pääsunumbri.

GL7 lukusüsteem sobitub valatult spordiklubis, veekeskuses, muuseumi või külastuskeskuse ärisse, sest ühildub kassasüsteemiga ja Gantneri läbipääsusüsteemidega.