Rapid Security

Rapid Security OÜ on Rootsi tuntud investeerimisfirmale Gabrielsson Invest AB (GIAB) kuuluva turvafirma Rapid Säkerhet AB tütarettevõte.

Rapid Säkerhet AB on Rootsi turvaturu suurte tegijate hulgas. Rapidi juhtimiskeskusega on ühendatud üle 40 000 Rootsi kliendi. Aastal 2011 pärjati Rapid Säkerhet Rootsi aasta turvaettevõtte tiitliga. Rapidi valve all Rootsis on paljud riiklikud asutused, eraettevõtted, ehitusettevõtted, eraisikud ja paljud turvafi rmad kasutavad Rapidi juhtimiskeskust oma juhtimiskeskusena.

Rapid Eesti on keskendunud kaasaegsete kõrgtehnoloogiliste turva- ja videovalveteenuste pakkumistele. Rapid Security omab Eestis juhtimisja kõnekeskust, mis vastab kõige rangematele nõuetele ja teenindab Eesti, Läti ja Leedu kliente. Suudame tagada turvalisuse ka väga spetsiifi listel valveobjektidel ja täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid valveteenuse osas. Me ei orienteeru masstoodangule, vaid keskendume iga kliendi ja valveobjekti konkreetsetele vajadustele, tagamaks maksimaalse turvalisuse ja kliendi rahulolu parima hinnaga.

Kaubamärgid mida esindame ja maale toome:

  • VIDEOFIED: juhtmevaba valvesüsteem mille andurid on videotuvastusvõimalusega.
  • RAPID IVA POWERED BY BOSCH: see on intelligentsel videoanalüüsil põhinev videovalvesüsteem.
  • GANTNER TECHNOLOGIES: elektroonilised kapilukusüsteemid, offl ine, online ja võrku ühendatavad kapilukud.
  • PAAM: elektroonilised võtmekapid, võtmete haldus süsteem – Kaotame võtmetädid!
  • SRT: töötajate turvalisuse tagamine, tööajakontroll, sõidupäevik, elektroonilised jalavõrud paanikanupud.
  • Kõnekeskus: parim võimalus oma püsikulusid kokku hoida ja tekitada ettevõttele lisaväärtust kõnekeskuse näol.

Samuti tegeleb Rapid Security  kõiksuguste nõrkvoolusüsteemide ehitusega ning nende müügi, rendi, paigalduse ja hooldusega. Tehnilise valve teenused; valve- ja häiresüsteemide projekteerimine; mehitatud valve.