Läbipääsude korraldamine organisatsioonis tähendab turvalisuse tagamist ja läbipääsuprotsesside optimaalset kontrolli, aga ka maksimaalset mugavust ja efektiivsust. Rapid Security ja GANTNER on Teile läbipääsu korraldamisel abiks. Ükskõik, millises sektoris te ka ei tegutse, meil on Teie ettevõtte jaoks parim lahendus.

 

 

Kõik ühe kaardiga!

GANTNERi juurdepääsukontrollisüsteem asendab mehaanilise võtme
multifunktsionaalsete andmekandjate või kasutaja sõrmejäljega.

Õiguste haldamine, väljastamine ja muutmine pole kunagi varem olnud lihtsam ja paindlikum, kui GANTNERi lahendusega.

Pole vahet, millist identifitseerimistehnoloogiat kasutatakse (RFID, NFC, BLE, sõrmejälg või personalinumber). Ka see, millist tüüpi andmekandekaart, võtmehoidja või randmepael kasutusel on, ei oma mingit tähtsust. Ettevõtte siseselt sama tunnuskoodi kasutamine kõikide rakenduste jaoks pole mitte ainult mugav, vaid vähendab ka halduskulusid.
Hästi korraldatud ja kontrollitud juurdepääs ettevõtte töökohtadele, kontoritele ja rajatistele tagab turvalisuse ja suurendab töötajate ja külaliste usaldust.

Kellele on juurdepääsukontrolli lahendused kasulikud?

Teemapargid, veepargid ja atraktsioonid

Turvalisest ja nutikast juurdepääsukontrollisüsteemist on suur kasu objektidel, kus on igapäevaselt palju külastajaid. GANTNERi lahendusega saab hallata kiiresti ja hõlpsasti suure hulga inimeste sisse- ja väljaregistreerimist, kohapealseid makseid ja kappide kasutamist.

Tervise- ja spordiklubid, kuurordid ja spaad

GANTNERi sissepääsukontrollisüsteemid lühendavad liikmete ja külastajate ooteaega, mis tähendab, et neil jääb rohkem aega liikumiseks ja veemõnude nautimiseks. Nii tipptundidel kui ka 24/7 sissepääsuga objektidel saate kontrollida, kes ja millal siseneb või väljub.