Kontakt

Juhtimiskeskus (24h): +372 35 65662

Rapid Security juhtimiskeskuse ülesandeks on reageerida häiretele ja vastata klientide pöördumistele.
Samuti saate edastada juhtimiskeskuse operaatorile oma päringu.

Üldnumber: + 372 356 5200
info@rapidsecurity.eu
www.rapidsecurity.eu

Tallinna kontor / Tallinn office:
Kanali tee 4
10112 Tallinn
Harjumaa
Eesti/Estonia

Narva kontor / Narva office:
Joala 23 c
20103 Narva
Ida-Virumaa
Eesti/Estonia

Rapid Security OÜ
Reg.nr / Reg.no: 10855116
KMKR / VAT no: EE100758032

Võta meiega ühendust

Müük ja administratsioon

Annes Täht
Müügidirektor

+372 55660810
Annes.Taht@rapidsecurity.eu

Igor Kippar
Müügijuht

+372 3565225
+372 55 949382
Igor.Kippar@rapidsecurity.eu

Hendrik Siht
Müügijuht

+372 555 77 002

Hendrik.Siht@rapidsecurity.eu

Raigo Kallas
Müügijuht

+372 566 200 50

Raigo.Kallas@rapidsecurity.eu

Simona Veskus-Barsukov
Kliendihaldur / Üldküsimused

+372 3565200
+372 55520220
Simona.Veskus@rapidsecurity.eu

Valentina Hartsenko
Kliendihaldur / Patrullid

+372 3565220
+372 58380100
Valentina.Hartsenko@rapidsecurity.eu

Svetlana Selivanova
Teenindusjuht

+372 3565100
+372 56852411
Svetlana.Selivanova@rapidsecurity.eu

Roman Astahhov
Tehnikaosakonna juht

+372 3565224

+372 56 460728
Roman.Astahhov@rapidsecurity.eu

Jelena Skubi
Raamatupidaja/Arve küsimused

+372 3565100
+372 5566 8186
Jelena.Skubi@rapidsecurity.eu

Julia Pärn
Ostu spetsialist

+372 5555 7072
+3723565190
Julia.Pärn@rapidsecurity.eu

Valeri Lonski
Vanem turvatöötaja

+372 555 62223
Valeri.Lonski@rapidsecurity.eu

Aleksandr Markov
IT Juht

+372 5551 2911
Aleksandr.Markov@rapidsecurity.eu

Vallo Põldma
Juhatuse esimees

+372 516 6899
Vallo.Poldma@rapidsecurity.eu