Kontakt

Juhtimiskeskus (24h): +372 35 65662

Rapid Security juhtimiskeskuse ülesandeks on reageerida häiretele ja vastata klientide pöördumistele.
Samuti saate edastada juhtimiskeskuse operaatorile oma päringu.

Üldnumber: + 372 356 5200
info@rapidsecurity.eu
www.rapidsecurity.eu

Tallinna kontor / Tallinn office:
Kanali tee 4
10112 Tallinn
Harjumaa
Eesti/Estonia

Narva kontor / Narva office:
Joala 23 c
20103 Narva
Ida-Virumaa
Eesti/Estonia

Rapid Security OÜ
Reg.nr / Reg.no: 10855116
KMKR / VAT no: EE100758032

Võta meiega ühendust

Müük ja administratsioon

Roman Astahhov
Müügijuht

+372 3565224
+372 56 460728
Roman.Astahhov@rapidsecurity.eu

Annes Täht
Müügijuht

+372 55660810
Annes.Taht@rapidsecurity.eu

Igor Kippar
Müügijuht

+372 3565225
+372 55 949382
Igor.Kippar@rapidsecurity.eu

Aleksandr Raketski
Müügijuht

+372 55577002
Aleksandr.Raketski@rapidsecurity.eu

Simona Veskus
Kliendihaldur / Üldküsimused

+372 3565200
+372 55520220
simona.veskus@rapidsecurity.eu

Svetlana Selivanova
Kliendihaldur / Üldküsimused

+372 3565100
+372 56852411
svetlana.selivanova@rapidsecurity.eu

Ivo Loide
Narva osakonna juht

+372 3565216
+372 56 620050
Ivo.Loide@rapidsecurity.eu

Sergei Šelapugin
Tehnikaosakonna juht

+372 3565219
+372 55568556
Sergei.Shelapugin@rapidsecurity.eu

Aleksei Kuznetsov
Tehnik

+372 55512974
Aleksei.Kuznetsov@rapidsecurity.eu

Andrei Vorotilov
Tehnik

+372 5560 1046
Andrei.Vorotilov@rapidsecurity.eu

Rauno Butov
Tehnik

+372 5850 1105
Rauno.butov@rapidsecurity.eu

Denis Tšilikov
Tehnik

+372 56874225
Denis.Tsilikov@rapidsecurity.eu

Viktor Tolmatsjov
Tehnik

+372 56111241
Viktor.Tolmatsjov@rapidsecurity.eu

Igor Griga
Nõrkvoolusüsteemide tehnik

Igor.Griga@rapidsecurity.eu

Sergei Demko
Nõrkvoolusüsteemide tehnik

Sergei.Demko@rapidsecurity.eu

Ilja Sopin
Nõrkvoolusüsteemide tehnik

Ilja.Sopin@rapidsecurity.eu

Jelena Skubi
Raamatupidaja/Arve küsimused

+372 3565100
+372 5566 8186
Jelena.Skubi@rapidsecurity.eu

Julia Pärn
Ostu spetsialist

+372 5555 7072
+3723565190
julia.parn@rapidsecurity.eu

Valeri Lonski
Vanem turvatöötaja

+372 555 62223
valeri.lonski@rapidsecurity.eu

Aleksandr Markov
IT

+372 5551 2911
Aleksandr.Markov@rapidsecurity.eu

Vallo Põldma
Juhatuse esimees

+372 516 6899
Vallo.Poldma@rapidsecurity.eu