Nutilukud on tulnud, et jääda! Eesti inimesed hindavad iglohoome nutilukkude turvalisust ja mugavust.

 

Rapid Security on Eesti turul juba 20 aastat tegutsenud turvaettevõte, mis pakub äriklientide kõrval elektroonilisi ja nutikaid lukustusüsteeme ka eraisikutele. Kõige nutikamaid ja töökindlamaid lahendusi eraisikutele pakub igloohome kaubamärk, igloohome on võitnud juba tuhandete kodukasutajate südamed, aga ka hulgaliselt innovatsiooniauhindu, näiteks Red Dot disainiauhind aastal 2021.

 

 

 

Koduomanik, kes igatseb võtmevaba elu

Kui ka Sina oled üks nendest, kes väärtustab mugavust ja innovaatilisust, siis nutikas kaugjuhitav ukselukk Mortise 2 ja Mortise 2+ võimaldab seda. Eriti mugav on see näiteks nendes peredes, kus on lapsed, kel kipuvad võtmed alatasa koju ununema või sootuks ära kaduma. PIN-koodi, bluetooth’i või sõrmejäljega avamisvõimalusega nutikas ukselukk võtit ei vaja, olgugi et mis iganes puhkudeks on alati ka see võimalus olemas.

Stiilne musta värvi Mortise 2 ja Mortise 2+ nutilukk on lisaks ka üliturvaline, kuna on WiFi häkkimise ja ebastabiilsuse vastu usaldusväärsemad, sest töötavad ilma võrguühenduseta. Samal ajal on võimalik ühildada neid ka AirBnB rakendusega puhuks, kui peaksid tahtma oma kodu või rendipinda välja üürida.

Maakodu või suvila omanik

On sul aegajalt tulnud ette olukordi, kus naabrimees tahab paati laenata, aga paat on garaažis, aga garaaž on lukus ja sina võtmega teises Eesti otsas? Või on sul vaja maakoju sisse lasta hooldustehnik, koristaja või maakler?

igloohome nutikas kaugjuhitav tabalukk Smart Padlock lahendab kõik need täbarad olukorrad mängleva kergusega. Saad läbi nutirakenduse anda distantsilt ühe- või mitmekordse, ajaliselt piiratud või piiramatu ajaga juurdepääsu oma maakodule, suvilale, garaažile või ükskõik, millisele muule objektile, millele on võimalik kinnitada tabalukku, mille karastatud terasest aasad teevad Padlock’i universaalseks ja igati ilmastikukindlaks kaugjuhitavaks nutilukuks. Lukkude ilmastikukindlust on Rapid Security omalt poolt veel ekstra testinud, et olla kindel lukkude vastupidavust Eesti karmides oludes.

Erinevalt teistest bluetoothiga tabalukkudest ei nõua igloohome Smart Padlock kasutajalt luku avamiseks rakenduse allalaadimist. Veel enam, PIN-koodi saad saata kas või läbi Messengeri, SMS-iga või mõnel muul väga mugaval, kuid siiski turvalisel moel.

Smart Padlock, mida on võimalik ühildada ka AirBnB rakendusega, toimib akutoitel, mis tavatingimustes peab vastu 1-2 aastat. Aku tühjenemise kohta annab rakendus omanikule teavituse ning akut on ülilihtne ise vahetada.

Kuidas tellida endale Iglohoome nutilukk?

See on lihtne. Meie kodulehe www.rapidsecurity.eu/kontakt kaudu on võimalik meiega ühendust võtta või jätta meile oma andmed, misjärel meie inimesed võtavad juba ise Teiega ühendust ja koos leiame lahenduse, mis Teie kodule, suvilale, garaažile vm. objektile on kõige parem ja turvalisem.