Juhtmevabad kapilukud GL7 teevad igast kapist nutikapi

?>

Igast kapist saab nutikapp maailma juhtiva lukutootja Gantner uue GL7 lukuga. Nutikad kapilukud muudavad olemasolevad kapid juhtmevabadeks hoiusüsteemideks.

Gantneri kapilukk GL7, sõrmistikuga variant

GL7 kapilukud avanevad viipekaardiga. Selleks võib kasutada kasvõi olemasolevat RFID-pangakaarti, õpilaspiletit või töötõendit. Soovi korral saab lisaks ukse avada ka PIN-koodiga.

Kaabelduseta ja akutoitel luku teeb eriliseks tema paigaldamise paindlikkus. GL7 kapilukud sobituvad praktiliselt iga olemasoleva luku asemele, sõltumata kapiukse materjalist ja konstruktsioonist. Lukk ei vaja mingit lisakaabeldust ega uusi juhtmeid. Mehaaniline pöördnupp teeb luku ülimalt töökindlaks ja praktiliselt hooldevabaks. Isegi akut pole vaja vahetada rohkem kui kord kümne aasta jooksul!

Elektrooniline lukusüsteem viib kapisüsteemide haldamiskulud nullilähedaseks. Võtmete haldamine ja asendamine jääb minevikku. Asenduskaarte väljastada ja kogu kapisüsteemide kasutust jälgida saab otse nutirakendusest. Ka jääb minevikku õige kapi otsimine – hoiusüsteemi juurde või riietusruumi paigaldatav tabloo juhatab kaardiomanikule õige kapi eksimatult kätte. Luku aku kestab kuni kümme aastat.

Gantneri kapilukud
Gantneri elektrooniline kapilukk GL7 teeb igast kapist nutikapi

Kui Teie ettevõte ei kasuta viipekaarte ega RFID-kiipe, saate kapilukke kasutada ka PIN-koodiga. Koodi ununedes saab administraator spetsiaalse kaardiga koodi kustutada ning anda kasutajale uue pääsunumbri.

GL7 lukusüsteem sobib eriti hästi spordiklubi, veekeskuse, muuseumi või külastuskeskuse äriga, sest ühildub kassasüsteemiga ja Gantneri läbipääsusüsteemidega.

Tervik töötab paremini: kapilukud ettevõtte hoiu- ja pääsusüsteemis

Terviklik hoiu- ja pääsulahendus liidab kõik vajalikud funktsioonid, alates parkimisest ja garderoobikapi kasutamisest kuni läbipääsuõiguste ja asutuse kohvikus maksmiseni, ühele kaardile või kiibile. Keskselt hallatud hoiu- ja pääsusüsteem jätab minevikku nii kadunud võtmetega tegelemise kui mitme paralleelse süsteemi haldamine. See aitab garderoobis isegi ununenud riidekapi numbrit meenutada!

Näiteks kaasaegne, isiklike töökohtadeta kontor annab ettevõttele suure säästu büroopinna kasutamises. Kuid tõrgeteta toimimiseks vajab see läbimõeldud ja töökindlat lahendust töötajate tuvastamiseks, isiklike asjade ja töövahendite mugavaks hoiustamiseks ja pääsuõiguste sujuvaks juhtimiseks.

Juhtmega või juhtmevabad elektroonilised kapilukud töötavad kontaktivabade süsteemidega (RFID), asugu kiip siis käepaela, uksekaardi, nutitelefoni või võrmehoidja sees.

Juhtmoodulist saab kapilukud panna tööle erinevates režiimides. Näiteks võib külastaja või töötaja valida endale vabalt kapi, samuti võib igaühele anda personaalse kapi või eelbroneeritud hoiukapi. Lukkude juhtimise tarkvara on töökindel ja kasutajasõbralik.