EV200: Turvalist uut aastat!

?>

Rapid Security õnnitleb eestimaalasi Eesti Vabariigi juubelil ning soovib turvalist uust aastasadat!

ALUSTA UUT AASTASADAT TURVALISELT!

Soovime Sulle, hea eestimaalane, palju õnne suure juubeliaasta puhul ning turvalist teist aastasadat Eesti Vabariigile!

Sinu ettevõttele pakume aga Eesti teise, turvalise ja tööka aastasaja alguseks põhjalikku valveseadmete paketti saja aasta soodsaima hinnaga.

E-Valve 200 (EV200) paketiga saad tasuta kaasaegse, liikumisanduriga valvekaamerate komplekti. Valveteenuse eest maksad aga terve aasta peale kokku vaid €200 (sh KM).

KUIDAS TÖÖTAB?

EV200 paketiga saad kaks juhtmevaba siseliikumisanduriga kaamerat, ühe liikumisanduriga välikaamera ning juhtimispuldi.

Neid on lihtne ise paigaldada, kuid soovi korral teeb seda meie tehnik, kelle teenused on Harjumaal ja Ida-Virumaal tasuta.

Alles häire korral lülitub videopilt Rapid Security valvekeskusse, kes kontrollib toimuvat ning teavitab Teid juhtunust. Vajadusel saadab valvekeskus välja valvepatrulli.

MIS SEADMED?

E-Valve 200 süda on keskseade XT või XL. XL on juhitav eraldiseisva sõrmistiku või kaardilugejaga, XT juhtimiseks on nii klaviatuur kui kaardilugeja kõik ühes seadmes.

Videofied valvekaamerad on spetsiaalselt juhtmevabaks paigaldamiseks loodud akutoitel valveseadmed, mis töötavad ühe laadimisega üle aasta. Kaamera lülitub sisse alles häire korral ning salvestab toimuvast videolõigu, mille edastab kiirelt Rapid Security valvekeskusse.

Seadmed võivad saabuda pakendita ning neid on vähesel määral kasutatud, peamiselt stendi- ja näituseseadmetena. Kõiki seadmeid kaitseb aastane garantii. Hinnas ei sisaldu turvapatrulli valmisolekutasu, kuid vajadusel saab patrulli objektile saata väga soodsa hinnaga.

MIDA VEEL SAAB?

Täiusliku valvekomplekti ehitamiseks pakume juurde magnetkontakte uste ja akende jälgimiseks, nutisuitsuandureid mis teavitavad suitsust ka eemal olles, sise- ja välisireene, vilkureid.

Kõikseadmed on juhtmevabad ja lihtsad paigaldada, seadmete lisamisel jääb teenustasu samaks.

Pakkumine kehtib viieaastase või pikema lepingu sõlmimisel.

RAPID SECURITY on tuntud Rootsi investeerimisfirmale Gabrielsson Invest AB (GIAB) kuuluva turvafirma Rapid Säkerhet AB tütarettevõte.