Privaatsuspoliitika

Kes me oleme?

Oleme Rapid Security OÜ ja meie koduleht asub aadressil: https://www.rapidsecurity.ee.

Milliseid andmeid ja mis eesmärgil kogume?

Päringuvormid ja kontaktvormid

Saates meile päringu või võttes pakkumise, küsime Teilt vastuse andmiseks vajalikke andmeid, nagu:

  • Teie nimi
  • Teie roll (eraisik või ettevõte)
  • Teie e-post
  • Teie telefoninumber
  • Pöördumise sisu

Kui vastuse andmiseks või pakkumise esitamiseks on vaja täpsustavaid andmeid, küsitakse neid teilt e-maili või telefoni teel. Nendeks andmeteks võib olla Teie postiaadress, kinnisvara suurus jms. Küsime Teilt vaid seda infot, mida vajame teenuse täitmiseks. Teie poolt esitatud isiklikku informatsiooni ja tellimuste ajalugu säilitame enda majandustarkvaras, kus sellele saavad ligi vaid Rapid Security OÜ töötajad.

Küpsised

Meie kodulehekülge külastades olete teadlik, et kasutame Google Analytics tarkvara kodulehe statistika saamiseks ja jälgimiseks. Kogume neid andmeid anonüümselt ja need ei ole seotud isikuliselt Teiega. Kasutame kogutud analüütikat kodulehe kasutajamugavuse juhtimiseks.

Kellega kogutud andmeid jagame?

Teie poolt esitatud andmed on personaalsed ja konfidentsiaalsed, mistõttu ei jaga me neid ühegi kolmanda osapoolega (v.a. seaduses ette nähtud juhtudel).

Kui kaua andmeid säilitame?

Kogutud andmeid säilitame oma süsteemis seni, kuni on kehtiv kliendisuhe või kliendisuhe on lõppenud, kuid on alust arvata, et see võib muutuda ühel päeval taas aktiivseks. Kui soovite, et Teie andmed kustutatakse meie süsteemist varem, on Teil igal hetkel õigus meie poole vastava sooviga pöörduda (kirjutades info@rapidsecurity.eu).

Millised on Teie õigused andmete osas?

Teil on õigus meilt küsida ülevaadet kõikidest isiklikest andmetest, mida Teie kohta säilitame. Samuti on Teil õigus paluda muuta ebaõigeid andmeid ning olla unustatud (s.t. paluda kustutada kõik andmed meie süsteemist, teades et see ei võimalda meil hiljem Teile teenust osutada). Kustutame seejärel kõik seotud andmed, v.a. need, mida on vaja säilitada juriidilistel või turvalisuse põhjustel.

 

Küsimuste korral palume pöörduda info@rapidsecurity.eu.