Rapid Security

Kolmes balti riigis tegutsev rahvusvaheline turvaettevõte Rapid Security OÜ kuulub Skandinaavia kontserni Rapid Säkheret AB.

Kõrgtehnoloogilisi valvelahendusi pakkuv Rapid Security kogenud spetsialistid ja väljaõppinud insenerid tagavad turvalisuse ka kõige keerulisemal objektil. Eestis tegutsev kaasaegne valve- ja kõnekeskus valvab klientide vara kolmes riigis ja pakub ka kõnekeskuse allhanketeenust.

Kõigi Rapid Groupi ja tütarfirmade, sh Rapid Security teenuste kõrget kvaliteeti kinnitavad rahvusvahelised ISO sertifikaadid. Rootsis on Rapid Security mitmel korral pärjatud Aasta Turvaettevõtte tiitliga.

Rapid Security emaettevõte Rapid Säkheret AB on Rootsi turvaturu suurte tegijate hulgas. Rapidi juhtimiskeskusega on ühendatud üle 60 000 Rootsi kliendi. Mitmel aastal on Rapid Säkheret pärjatud Rootsi aasta turvaettevõtte tiitliga. Rapidi valve all Rootsis on paljud riiklikud asutused, eraettevõtted ja suured ehitusobjektid. Mitmed ettevõtted, sh turvaettevõtted, kasutavad Rapid Säkheret’i Rootsi kõnekeskust oma juhtimiskeskusena.