Ärikliendile

?>

Juhtmevaba turvavõrk nõudlikule ärikliendile

Ärirkliendi turvalahendus peab olema paindlik ja turvaline. Maailma tipptootja Videofied’i juhtmevabadest seadmetest saad koostada kõike, alates säästlikust väikekontori valvelahendusest kuni põhjaliku, perimeetrivalvega süsteemini mis kaitseb tervet hoonet või ka ehitusobjekti.

Rapid IVA Powered by Bosch kaasab suurte ja keeruliste objetktide valvamisse tehisintellekti, mis säästab oluliselt tööjõukuludelt ja valehäiretelt.

Videofied

Täielikult juhtmevaba Videofied on lihtsalt paigaldatav, soodne ja töökindel lahendus kodu, suvila, ettevõtte või ehitusobjekti valvamiseks turvafirma abil.

Videofied’i lahendusse saad lisaks kaameratele kaasata hulgaliselt nutikaid andureid ja seadmeid nagu nutisuitsuandurid, uste-akende avamisandurid, võtmehoidjast juhtimispuldid, liikumisandurid, sise- ja välisireenid ning rakendus objekti kontrollimiseks nutiseadmega. Andurite asukohta ja komplekti saab vajaduste muutudes alati täiendada, juhtmevabad ja ilmastikukindlad seadmed töötavad aastaringselt nii siseruumides kui õues.

Soovi korral saab valvesüsteemi juhtida nutiseadme abil ise, valvekeskust kaasamata.

Rapid IVA Powered by Bosch

Rapid Security pakub ainsana Eestis videoanalüüsil põhinevat valvesüsteemi Rapid IVA Powered by Bosch®. See tipptehnoloogiline ja pidevalt arenev süsteem vähendab drastiliselt valvamisega seotud tööjõukulu, inimlikke eksitusi ja muid tavalise videovalve riske.

Süsteem lubab muu hulgas jälgida valveobjekti reaalajas, avada ja sulgeda tõkkepuid ja läbipääsusid, tuvastada isikuid ja autonumbreid, koguda teavet erinevatelt anduritelt (temperatuur, niiskus, heli jne). Tänu õppivale tehisintellektile esineb valehäireid minimaalselt. Süsteem suudab katta piiramatu suurusega ala.