Personaalalarmid

?>

SRT personaalalarmid

Tipptasemel alarm- ja jälgimisseadmed Rootsi ettevõttelt Scandinavian Radio Technology kaitsevad vajadusel nii Sinu töötajaid kui pereliikmeid.

SRT tooted ühendatakse soovi korral Rapidi juhtimiskeskusega, mis saadab häire korral abi otse sündmuskohale. Tootevalikus on erinevad pika aku kasutusea ning kõrge kvaliteediga paanikanupu funktsiooniga personaalalarmid, mis määravad isiku asukoha nii GPS-i kui GPRS-i abil ning võimaldavad vajadusel inimeste liikumist jälgida või neile kiirelt abi saata.

Personaalalarm aitab päästa elusid ja on asendamatu väärtusega lahendus, kui on vaja suurendada üksi ja erinevate ohtudega kokku puutuvate töötajate turvatunnet (postitöötajad, taksojuhid, sotsiaaltöötajad, ehitus- ja metsatöölised, jm). SRT pakub erinevaid jälgimisseadmed ka sõiduki või kauba positsioneerimiseks ja teekonna kaardistamiseks. Liikumist saab jälgida internetis või läbi Rapidi juhtimiskeskuse.

Medinupp päästab elusid

Medinupp on parim viis tagada eaka või erivajadusega lähedase turvalisus. Hoolealune saab selle abil 24/7 ühendust koolitatud ja kogenud operaatoriga. Abi on alati nupuvajutuse kaugusel, ka juhul, kui telefoni pole käepärast.

Häirekõne saab nupuvajutusega algatada abivajaja, kuid vajadusel teeb kukkumisanduriga häirenupp seda ka automaatselt. Eesti, vene ja inglise keelt valdav operaator teavitab vastavalt olukorrale abivajaja lähedasi või kiirabi, päästeametit või politseid. Seda isegi juhul, kui abivajaja kõnele ei vasta.

Häirenupp töötab tugitelefonist kuni 150 meetri kaugusel. Veekindlat seadet saab kanda nii randmel kui kaelas, see saadab hoolealust ka eaka jaoks kodu kõige ohtlikus kohas ehk duši all ja saunas.

Ühe patareiga töötab seade viis aastat. Rapid Security kontrollib regulaarselt ka häirenupu töökorras olekut. Tugitelefon teavitab Rapid Security Medi platvormi nii patarei tühjenemisest ja nupu lahkumisest tugitelefoni levialast kauemaks kui paariks päevaks, misjärel Rapid Security korraldab seadme hoolduse või patarei vahetuse.

Ühe tugitelefoniga saab siduda kuni 16 häirenuppu või lisaandurit. Nii saavad häirenuppu kasutada kõik abivajavad pereliikmed, nendega saab varustada sotsiaalkorterite ja hoolekandeasutuste elanikud.

Euroopa eakate seas on kukkumine peamine fataalsete õnnetuste põhjustaja ning kolm korda sagedasem surmapõhjus kui liiklusõnnetused. Kolmandik üle 75-aastastest eakatest elab Eestiski kõrgendatud kukkumisohus. Eriti ohtlik ja sagedane on kukkumine eakatel ja liikumispuuetega inimeste ning ratastooli kasutajate seas.

Tugeva kukkumise järel vibreerib kukkumisanduriga häirenupp randmel 20 sekundit ja annab hoolealusele märku, et peagi algab häirekõne. Kui hoolealune kõnet teha ei soovi, piisab käe liigutamisest kõne tühistamiseks. Häirenupp on veekindel ja kaalub vaid 35 grammi. Kukkumisanduri patarei kestab kuni kaks aastat.