SRT personaalalarmid

Scandinavian Radio Technology (SRT) tipptasemel personaalalarmid- ja jälgimisseadmed.

Rootsi ettevõtte Scandinavian Radio Technology (SRT) toode aitab tagada turvatunde nii teile, teie pereliikmetele ja lähedastele kui ka ettevõtte TÖÖTAJATELE. Rapid Security on SRT esindaja kogu Baltikumis. SRT tooted on integreeritavad Rapid juhtimiskeskusega, mis vajadusel saadab abi teie töötajatele.
SRT tootevalikus on erinevad paanikanupu funktsiooniga personaalalarmid, mis määravad isiku asukohta nii GPS-i kui GPRS-i vahendusel, saame töötajaid jälgida ja siseruumides. Samuti on SRT’l
pakkuda erinevaid jälgimisseadmed sõiduki või kauba positsioneerimiseks ja teekonna kaardistamiseks. Seadmed on programmeeritavad vastavalt kliendi soovile ja vajadustele nii, et on võimalik jälgida nende asukohta ja liikumise trajektoori internetis või lasta jälgida Rapidi juhtimiskeskusel. Rapid saab koostada hiljem kliendile kauba saateraporti või klient jälgib seda Rapid GoGps’i programmi abil.
Personaalalarmide ehk mobiilsete paanikanuppude abil on võimalik hädas olijal kiirelt abi saada. Vajadusel saab kindlaks määrata isiku asukohta, mis annab kindlust juurde Teie töötajale, sest ta teab, et tööandja või valvefi rma juhtimiskeskus teab kus hädasolija asub. Personaalalarme kasutavad ka ettevõtted tagamaks selliste töötajate turvalisust, kes töötavad üksi ja puutuvad kokku erinevate ohtudega. Näiteks postitöötajad, sotsiaaltöötajad, ehitustöölised, taksojuhid, metsatöölised jne. On riike, kus seadus kohustab tööandjaid tagama üksi töötavatele inimestele paanikanupu olemasolu.

Personaalalarmi eesmärk on päästa elusid ning see peab töötama laitmatult. Aku kõrge eluea ning hea kvaliteedi tõttu on SRT306 parim valik!

Tootevalikus on:

  • personaalalarmid ehk paanikanupud;
  • asukohamääramist võimaldavad pearsonaalalarmid kohtadesse, kus ei ole võimalik kasutada GPSi teel andmeid edastavaid seadmeid;
  • sõidukite teekonna jälgimise/positsioneerimise lahendused, mis töötavad ka ekstreemsetes oludes;
  • isikute tööaja arvestamise lahendused;
  • erinevad lahendused alarmite vastuvõtmiseks/ edastamiseks ja raportite saamiseks.

SRT toodete eelised:

  • seadmed on äärmiselt töökindlad, väiksed ja kerged;
  • andmeside edastus võimalik nii GPSi kui GPRSi teel;
  • võimaldavad positsioneerimist teostada ka seal, kus teised seadmed seda ei suuda.

srt-1