TUNNUSTUS: Rapidi töö reklaamib globaalset lukutootjat üle maailma

 

Maailma hinnatuim ligipääsusüsteemide tootja GANTNER vaimustus Rapid Security rajatud hoiu- ja läbipääsusüsteemist Telia uues kontoris niivõrd, et reklaamib end selle lahendusega nüüd üle maailma.

Nutika hoiustamis- ja läbipääsusüsteemi rajamine Telia Eesti peakorterisse oli suur väljakutse, sest tõenäoliselt Põhjamaade kõige kaasaegsemas kontoris pole midagi tavalist. Näiteks puuduvad kontoris töökohad!
Telia kontoris saab töötaja endale kasvõi iga päev uue töötamiskoha valida. See aitab kallist kontoripinda tunduvalt tõhusamalt kasutada, kuid nõuab läbimõeldud ja kvaliteetset lahendust töötajate identifitseerimiseks, asjade hoiustamiseks ja läbipääsude juhtimiseks. Rapid Security rajas nutika täislahenduse GANTNERi pääsutehnoloogiaga GAT NET.Locks, kus inimene saab enda tööasjad lukustada viipekaardiga enda valitud kappi ükskõik millisel korrusel.

Lihtne, paindlik ja võtmevaba

Ka rõivistuis valvavad töötajate ülerõivaid GANTNERi intelligentsed lokkerisüsteemid, mis lubavad viipekaadriga isegi ununenud kapinumbri üles leida. Lugematuid viipekaardiga lukke, mis turvavad Telia uut kontorit, juhib kõrgtehnoloogiline GAT Relaxx tarkvara. Kõik lukud on varustatud ka signalisatsiooniga, mis täielikult lukukorpusse integreerituna on väljastpoolt märkamatud.

Vaid turvaline ja paindlik hoiustamissüsteem teeb võimalikuks kaasaegse ja paindliku kontoriruumi, mis väärtustab töötaja vabadust.

GANTNER on maailma tunnustatuim lukusüsteemide tootja, kes reklaamib end nüüd Ameerikas, Aasias, Euroopas ja Austraalias Telia kontoris filmitud reklaamvideoga. Rapid Security võtab seda suure tunnustusena tehtud tööle!

Vaata videost, milline on Telia peakontori nutikas igapäev: