ANNAME HOOGU JA TOETAME – Rapid Security toetab Eesti kultuuri ja noorte sporti!

“Soovime süstida võimalikult paljudele noortele tüdrukutele ja poistele spordipisku, et nende areng ja tulevik oleks tugev ja turvaline”, ütles Rapid Security tegevjuht Vallo Põldma.
“Paljud väärtused, mis tagavad edu võrkpalliplatsil, on väga olulised ka Rapid Security töös. Ausus, tugevus, järjepidevus – need on vaid mõned märksõnad, mis meid spordiga ühendab”, lisas Põldma.

Loe edasi

EKSPERT SOOVITAB: Millised on valveteenuste trendid ja juhtmevabad lahendused aastal 2023?

Meie äriklientide seas on kahtlemata kuum kaup kõikvõimalikud juhtmevabad lahendused, mida oleme siin turul pakkunud juba 7-8 aastat. Üheksakümnendatel paigaldatud süsteemid on oma aja ära elanud ja ettevõtted soovivad neid välja vahetada. Kaabeldustöö on aga aja- ja rahakulukas, mistõttu on juhtmevabad lahendused lahendused väga mõistlik ja mugav alternatiiv, eriti kuna tehnilises mõttes on need täpselt sama head või veelgi paremad. Erinevalt paljudest teistest teenusepakkujatest, on meil olemas juhtmevabad lahendused ka välitingimuste jaoks.

Loe edasi

Nutilukud on tulnud, et jääda! Eesti inimesed hindavad iglohoome nutilukkude turvalisust ja mugavust.

Koduomanik, kes igatseb võtmevaba elu!

Kui ka Sina oled üks nendest, kes väärtustab mugavust ja innovaatilisust, siis nutikas kaugjuhitav ukselukk Mortise 2 ja Mortise 2+ võimaldab seda. Eriti mugav on see näiteks nendes peredes, kus on lapsed, kel kipuvad võtmed alatasa koju ununema või sootuks ära kaduma. PIN-koodi, bluetooth’i või sõrmejäljega avamisvõimalusega nutikas ukselukk võtit ei vaja, olgugi et mis iganes puhkudeks on alati ka see võimalus olemas.

Loe edasi

Uus nutiandur vahetab tavalise suitsuanduri välja!

Üha rohkem inimesi on hakanud oma vanu suitsu- ja vingugaasiandureid välja vahetama uute ja multifunktsionaalsete nutiandurite vastu.

“Tänu uuele tehnoloogiale on nüüd võimalik ühendada ühes väikeses seadmes mitmeid erinevaid funktsioone, millega tõhusalt ja turvaliselt kaitsta oma kodu ja vara,” ütleb Rapid Security tegevjuht Vallo Põldma.

Loe edasi

POSITIIVNE: PPA andmetel on registreeritud varavastased kuriteod Tallinnas vähenemas

Maailma hinnatuim ligipääsusüsteemide tootja GANTNER vaimustus Rapid Security rajatud hoiu- ja läbipääsusüsteemist Telia uues kontoris niivõrd, et reklaamib end selle lahendusega nüüd üle maailma.

Nutika hoiustamis- ja läbipääsusüsteemi rajamine Telia Eesti peakorterisse oli suur väljakutse, sest tõenäoliselt Põhjamaade kõige kaasaegsemas kontoris pole midagi tavalist. Näiteks puuduvad kontoris töökohad!

Loe edasi

Rapid Security tegi pühadekingi tõelistele kangelastele

Rapid Security andis pühade eel Narva haiglas arstidele ja õdedele jõulukingiks üle uue espressomasina.

Ettevõtte juhataja, turvaekspert Vallo Põldma kutsus pühade eel ettevõtteid üles hoidma tänavu kokku firmakinkidelt ja rõõmustama tõelisi kangelasi haiglates.

Loe edasi

2021 Tallinna pätiskeenel: vargused sagenesid neljas linnaosas

Lõppenud aastal sagenesid vargused kodudest Tallinna neljas linnaosas kuuest, näitab Rapid Security varavastaste kuritegude analüüs.

Politsei registreeris Tallinnas aastaga 596 vargust kodudest ja vahetust koduümbrusest, neist veerand kesklinnas ja teist samapalju Põhja-Tallinnas.

Loe edasi