Uus nutiandur vahetab tavalise suitsuanduri välja!

 

Üha rohkem inimesi on hakanud oma vanu suitsu- ja vingugaasiandureid välja vahetama uute ja multifunktsionaalsete nutiandurite vastu.

“Tänu uuele tehnoloogiale on nüüd võimalik ühendada ühes väikeses seadmes mitmeid erinevaid funktsioone, millega tõhusalt ja turvaliselt kaitsta oma kodu ja vara,” ütleb Rapid Security tegevjuht Vallo Põldma.

Rapid Security SFTY kaubamärki kandev nutiandur on täna Eestis turul olevatest ainus koduvalvur, mis kaitseb su kodu tule- ja veeõnnetuste, aga ka näiteks kutsumata külaliste eest. Sama hõlpsalt paigaldatav nagu tavaline suitsuandurgi, teavitab uus multiandur sind lisaks ka ootamatutest temperatuurikõikumistest kodus ning aitab valvata lähedaste turvalisuse järele. Nii saad olla täiesti kindel, et sinu vara ja pere on kaitstud igal ajahetkel, ükskõik, kus sa ka ei viibiks. “Milleks piirduda ainult kohustusliku suitsu- või / ja vingigaasi anduriga kui sama raha eest saab igaüks oma kodu muuta veelgi turvalisemaks.” lisab Põldma.

 

Mida uus nultiandur sinu heaks teha saab?

• Toimib kui klassikaline suitsuandur, lisaks teavitab ohust läbi nutiseadme.
• Vingugaasilekke korral annab sellest märku valju sireeniga ning teavitab reaalajas läbi nutiseadme ka kodu omanikku. Soovi korral edastab häire ka turvafirma juhtimiskeskusesse.
• Hoiatab ohu eest ka siis, kui kedagi kodus pole, sest lisaks kohaliku alarmi käivitamisele saabub häireteade ka omaniku nutiseadmesse.
• Teavitab Sind kahtlastest temperatuurikõikumistest, mis võivad viidata lahti ununenud aknale või kütteseadme rikkele, kui oled kodust ära.
• Õhuniiskuse andur teavitab võimalikust veeavariist, et saaksid probleemile võimalikult varakult jälile ning minimeerida sellega kaasnevad kahjud.
• Liikumisandur fikseerib ja teavitab igasuguse liikumise eest, mis aitab tabada kutsumata külalisi sinu kodus.
• Jälgi mind teenus aitab valvata pereliikme turvalist koduteed.
• Aita mind teenus aitab pereliikmeid appi kutsuda.

 

 

Rapid Security nutiandur on ülimalt kasutajasõbralik. Süsteemi toimimiseks on vaja kodus ainult wifi võrgu olemaslu. Kõik muu toimib nii nagu iga kaasaegne telefonirakendus. Sulle tulevad reaal-ajas teavitused otse telefoni.

Rapid Security nutianduri teenustega saab pikemalt tutvuda www.nutiandur.ee